NE ÖDERSENİZ ONU ALIRSINIZ.

Ucuz kanvas baskılar mı arıyorsunuz? Burada bulamazsınız. Çünkü ucuz kanvas baskılar artworklerinizin ve fotoğraflarınızın düşük kalitede gözükmesini sağlar ve Kanvas Dükkanı olarak biz kendimizi en kaliteli kanvas baskıları tedarik etmeye, birinci sınıf müşteri hizmeti vermeye ve 100% aşk garantisi vermeye adadık.

UCUZ KANVAS BASKILARA YÖNELEREK BİRKAÇ TL TASARRUF EDEBİLİRSİNİZ AMA AŞAĞIDA NEDEN YAPMAMANIZ GEREKTİĞİNİ BULABİLİRSİNİZ:

DÜŞÜK KALİTELİ KANVAS
Ucuz kanvas baskılar, 2.sınıf veya 3.sınıf kalitede kanvas bezi kullandıklarından zamanla sökülebilir, yırtılabilir veya baloncuklar oluşabilir. Kanvas Dükkanı piyasada bulunabilecek en iyi bezi kullanmayı garanti eder.
KORUMASIZ YÜZEY
Ucuz kanvas baskılar, size UV ışınlarına, nemlenmeye veya çizilmeye karşı yüzey koruma sağlamaz. Kanvas Dükkanı baskı aşamasından sonra uyguladığı vernik uygulaması sayesinde solma, çizilme ve neme karşı 100 yıla yakın bir koruma sağlar.
UCUZ KASNAK
Ucuz kanvas baskılarda fırınlanmamış ahşap kasnak kullanılır ve agraf dediğimiz "V" kanallı çiviler atılmaz. Zımbayla köşelerden tutturulur. Dönmemeye karşı hiç bir garantisi yoktur. Kanvas Dükkanı ise fırınlanmış özel ahşap kasnak kullanır. Kasnakların montajı aşamasında ise V çiviler kullanır.
DÜŞÜK İŞÇİLİK
Ucuz kanvas baskılar, merdivenaltı tabir ettiğimiz atölyelerde, usta olmayan kişiler tarafından toplu üretim amacıyla üretilir. Kanvas Dükkanı bir aile şirketidir ve ustaları minimum 7 ila 21 yıllık tecrübeye sahiptir.
DÜŞÜK MÜŞTERİ HİZMETİ
Ucuz kanvas baskıları üretenlerden aynı zamanda düşük kalitede müşteri hizmeti alırsınız. Bu hizmet ihtiyaçlarınızı çözümlemede yetersiz kalır. Kanva Dükkanı, kendisini müşterilerine, en iyi müşteri hizmeti deneyimini yaşatmaya adamıştır ve duyarlı müşteri desteği sayesinde size en iyi desteği 100% aşk garantisi ile sağlar
KAFA KARIŞTIRAN WEB SİTESİ
Ucuz kanvas baskıları bulabileceğiniz siteler, çoğunlukla kafa karıştıran, ucuz tasarıma sahip, satın alma prosesini zorlaştıran sitelerdir. Kanvas Dükkanı web deneyimi konusunda da piyasada bulabileceklerinizin en iyilerindendir.
GARANTİ YOK
Ucuz kanvas baskılar garanti konusunda size ne derece cevap verir bilinmez. Kanvas Dükkanı siz müşterilerine en iyi müşteri deneyimini yaşatmaya adamıştır ve 100% aşk garantisi vermektedir.

 

SİZİ GERÇEKTEN BEĞENİYORUZ! SİZ DE BİZİ GERİ BEĞENİN!

Instagram Kanvas Dükkanı