Soundwave Art Inner Page Banner

Eşsiz bir kişisel hediye seçeneği.

Kendi kişisel sesinizden, yeni doğan bebeğinizin ilk söylediği kelimeden, sevgilinize söyleyeceğiniz en anlamlı sözden, taraftarı olduğunuz takımın en sevdiğiniz tezahüratından, sevdiğiniz şarkının sözlerinden oluşturacağınız ses dalgalarıyla eşsiz birer sanat eserine imza atabilirsiniz.

Soundwave Art Nedir?

Bir ses kayıt edildiğinde ve görsel bir forma dönüştürüldüğünde, kayıt edilen sesten eşsiz ve ayırt edici özellikte ses dalgaları yaratılır. Biz bu ses dalgalarını işlemede ustalaştık ve kendinize özel ses portreleri yaratmanıza olanak sağladık.

Kişisel ses kayıtlarınızdan oluşturduğunuz kelimeler, evlilik sözleri (EVET!), kahkalar, kalp atışları ve hatta şarkılardan eşsiz birer sanat eseri yaratın!

 

 

Soundwave Art Upload Soundwave Art Soundwave Art Canvas Baskı

Ses Kaydınızı Yükleyin

Ses kaydınızı veya videonuzu yükleyin. Özel programlarımız vasıtasıyla ses dalgalarına dönüştürelim.

Ses Dalgalarınızı Sanata Dönüştürelim

Ses Dalgalarınızın formlarını istediğiniz renklerde sanatsal bir çalışmaya dönüştürelim. Kişisel mesajlarınızı, notlarınızı yazılarınızı ve isimlerinizi ekleyelim. Ücretsiz baskı öncesi dijital prova emaili gönderelim. Onay verin.

Kanvas Baskı Seçeneklerinden Birini Seçin.

Seçmiş olduğunuz ebat, kasnak kalınlığı, hediye paketi gibi seçenekleri seçerek siparişinizi oluşturun. Fine Art ve Sanat Galerisi kalitesinde paketlenmiş olarak evinize gönderelim.


Soundwave Art Kanvas Baskını Yaratmaya Başla

Risksiz. 100% Garantili.

 

Soundwave Art Grunge Ses Dalgası Kanvas Tablo Ses Dalgası Formu İmajından Tablo Ses Dalgası Formu İmajından Kanvas Baskı Tablo 
Ses Dalgası Formu İmajından Kanvas Baskı Ses Dalgası Formu İmajından Tablo Ses Dalgası Formu İmajından Canvas Tablo

 

Mükemmel kesilmiş köşeler El işçiliği germe ve tel zımba ile montaj Mat vernik uygulama ile mat görünüm Zarar görmeyecek şekilde karton paketleme
Temiz bir görünüm için mükemmel kesilmiş köşeler. Tamamen el işçiliği kasnağa germe ve tel zımba ile montaj. Mat vernik uygulama ile mat görünüm. (Parlaktan nefret ediyoruz!) Zarar görmeyecek şekilde karton paketleme.

 

 

SİZİ GERÇEKTEN BEĞENİYORUZ! SİZ DE BİZİ GERİ BEĞENİN!

Instagram Kanvas Dükkanı