Herhangi bir fotoğraftan kanvas baskı. Sınırsız seçenek imkanı

SANAL OLARAK HERHANGİ BİR KAYNAKTAN HERHANGİ BİR ÇÖZÜNÜRLÜKTE ve FORMATTA RESİM BASTIRIN

 

Instagram’dan, Facebook’tan veya direkt olarak bilgisayarınızdan çekmiş olduğunuz mobil fotoğraflarınızı gönderin. Gerisini bize bırakın. Biz hallederiz. Sizi mutlu edeceğimizi garanti ediyoruz!

FİLTRELER & EFEKTLER

Fotoğraflarınızı parlatmak için ekstra birşeylere mi ihtiyacınız var? Muhteşem filtre ve efektlerimiz herhangi bir fotoğrafı Warhol'un bile kıskanacağı sanat eserine dönüştürebilir.

Kanvas Tablonu Yaratmaya Başla

İHTİYACINIZ OLDUĞU ANDA DİZAYN HİZMETİ

Kusursuz Fotoğraf servisimiz kanvasın üzerinde durabilecek en iyi dokunuşu yapacaktır. Eğer biraz daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, dizayn&rötuş hizmetlerimiz ile 24,90 TL 'den başlayan fiyatlarla, sıradan bir fotoğrafınızı sanat eserine dönüştürebilirsiniz.

Kanvas Tablonu Yaratmaya Başla

DAHA FAZLA TONLARCA KANVAS TABLO MODELİ VE ÖLÇÜ SEÇENEĞİ

Duvardaki boşluklarınızı değerlendirecek binlerce model ve ölçü sunuyoruz. Duvarınızda harika bir görünüm için sıradan fotoğrafı bile sıradışı bir hale getirecek parçalı kanvas seçeneklerimizi sizler için tasarlıyoruz. Parçalı kanvas modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için ikili, üçlü ve dörtlü kanvas seçeneklerimize bir göz atın. Daha da mı büyük bir alternatif arıyorsunuz? Dev kanvas tablolar için geniş format kanvas baskılar veya yatay kanvas fotoğraf baskıları için panoramik kanvas baskı seçeneklerimiz sizleri bekliyor.

Kanvas Tablonu Yaratmaya Başla

 

GERÇEKTEN DEV BOYUTTA FOTOĞRAF KANVAS BASKILARI MI ARIYORSUNUZ?

Gerçekten dev boyutta, geniş format kanvas fotoğraf baskıları mı arıyorsunuz? Neden fotoğraf duvarı yaratmayı veya panoramik foto kanvas baskılarını denemiyorsunuz? Daha da mı büyük bir alternatif arıyorsunuz? Dev kanvas tablolar için geniş format kanvas baskılar sizleri bekliyor.

Kanvas Tablonu Yaratmaya Başla

MOBİL OLUN

Artık günümüzde fotoğraf makineleri yerlerini akıllı telefonlara (smartphone) bırakıyor. Yanınızda taşıdığınız mobil telefonların hepsi artık birer profesyonel kamera! Bize de mobil fotoğrafların baskılarında uzmanlaşmak düşüyor. Hatta en düşük çözünürlüklüleri bile birer sanat eseri haline getirebiliyoruz. Instagram fotoğraflarınızı, Facebook fotoğraflarınızı, Iphone ve Ipad fotoğraflarınızı, Android fotoğraflarınızı kanvas baskılar haline getirin!

Kanvas Tablonu Yaratmaya Başla

 

SİZİ GERÇEKTEN BEĞENİYORUZ! SİZ DE BİZİ GERİ BEĞENİN!

Instagram Kanvas Dükkanı