YAPTIĞIMIZ İŞİ ÇOK SEVİYORUZ VE BU DA KENDİNİ GÖSTERİYOR ZATEN

2011 'den beri, Kanvas Dükkanı tek bir şeyi saplantı haline getirdi: Müşterilerine en yüksek kalitede kanvas fotoğraf baskılarını tedarik etmek!

 

Bu saplantı nihai üründe bitmiyor; her yaptığımız şeye tam odaklanmaktan, Türkiye klasmanının üzerinde müşteri servisi ve inanılmaz hayat boyu garantiye kadar uzanıyor. Kanvas baskı veya çerçeveli baskıyı her yerden satın alabilirsiniz ancak kaliteli tek bir yer var. O da Kanvas Dükkanı. Binlerce bireysel ve kurumsal müşteri bize fotoğraflı ve en değerli anılarıyla güvenmekte.

KIYASLAYIN

KANVAS DÜKKANI

"ÖTEKİLER"

Ücretsiz dijital provalar

ile ne alacağınızı kesin bir şekilde görürsünüz!
Prova Yok. "Hayat sanki bir kutu çikolata gibi, ne denk geleceğini asla bilemezsin."

Size özel kişisel tasarımcınız

size tavsiye verir ve siparişinizin mükemmel hale gelmesine yardım eder.
Yalnız e-mail ile standart destek veya call center temsilcileri belki siparişinizi takip etmenize yardımcı olur.

Türkiye klasmanı üzeri müşteri desteği

ile chat olsun, email olsun, telefon olsun sizinle gerçekten ilgilenilir.
E-mail desteği ile yanıt alabilmek için günler süren bir süreç veya daha kötüsü otomatik yanıtlar ve sesli yanıt sistemi. Kim ister ki bunu?

Dünyanın en kaliteli baskıları

mükemmel fiyata. Duvara asmaya hazır, askı aparatı ve kargo esnasında zarar görmeyecek şekilde paketi ve hatta asılacak çivisi ile birlikte!
Rakiplerimizin bir çoğu ucuz fiyat için, fırınlanmamış çam kasnaklar kullanmakta, köşeler itinayla V çivilerle çakılmayıp tel zımbalarlar tuturulmakta, ucuz çakma mürekkep veya dış mekan UV baskı tekniği kullanmakta.

Hayat boyu, aşk garantisi:

gerçekten ya aşık olacaksınız ya da aşık olmanızı sağlayacağız. Bu kadar basit.
Ne ürün garantisi ne de aşk garantisi

Kusursuz Fotoğraf

Yetenekli fotoğraf uzmanlarımız parlaklık, kontrast ve renkleri fotoğraflarınızın kusursuz görünmesi için ekstra bir maliyete gerek duymadan ayarlıyorlar.
Teklif edilmiyor veya teklif ederlerse de ciddi rakamlar ödüyorsunuz!

Süper kolay sipariş yönetimi

Ekstra bir sürü basamak ve komplike seçenekler. Kendi imajınızın rasyosunu, minimum çözünürlüğünü ve gereksinimlerini kendiniz belirliyor ve direktiflerini takip ediyorsunuz.

Herhangi bir çözünürlükte, herhangi bir format ve herhangi bir ölçü.

Mükemmel görünmesini sağlıyoruz... Bize güvenin!
Minimum çözünürlük gereksinimleri, komplike seçenekler ve çok basamaklı prosesler sizin onlar için daha çok çalışmanızı onların sizin için az çalışmasını sağlıyor.

 

BİZİ TERCİH ETMEK İÇİN BİRKAÇ NEDEN DAHA

 Müşteri odaklı Galeri kalitesinde kanvas baskılar ve çerçeveli baskılar Fotoğraftan Kanvas Baskı Uzmanlarına

MÜŞTERİ ODAKLI

GALERİ KALİTESİNDE KANVAS BASKILAR VE ÇERÇEVELİ BASKILAR

FOTOĞRAFTAN KANVAS BASKI UZMANLARINA

İş müşteri memnuniyetine geldiği zaman, müşterilerimizin sadece memnun olmalarını değil, kolay sipariş prosedüründen, inanılmaz müşteri desteğine, yüksek kaliteli kanvas baskılarından çerçevelerine kadar Kanvas Dükkanı deneyimlerine aşık olmasını obsesif bir şekilde istiyoruz. Hayat boyu aşk yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

Daha fazlası için burdan devam edebilirsiniz.

Siz müşterilerimize, üst düzey kaliteye sahip kanvas baskıları üretebilmek için yüksek kaliteye sahip 335gr/m2 ağırlıkta, yarı mat, 100% pamuklu kanvas kumaşı, fırınlanmış ahşap kasnak ve 100% Orjinal HP mürekkepleri kullanıyoruz. İşçiliğimizin hepsi dahili olarak İstanbul atölyemizde, 100% el işçiliği ile bizzat Kanvas Dükkanı tarafından üretilmektedir. Değerli anlarınızı ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflarınızı kanvas baskıya dökmek, çok ciddiye aldığımız bir prosestir. Grafikerlerimiz fotoğraflarınızla ilgili ince ayarları, kırmızı göz düzeltmelerini, renk, kontrast ve parlaklık düzeltmelerini detaylı bir şekilde yapmakta ve istemiş olduğunuz ebata oturtabilmek için özenle kesip biçmektedir. Düşük kalitedeki fotoğraf mı bastırmak istiyorsunuz? Problem değil. Sizi de düşündük. Filtre ve efekt alternatiflerimizden uygun olanları sizin için önerilecektir.

 

HALA İKNA OLMADINIZ MI?

 

Üst Düzey Kaliteli Kanvas Baskı Tablolar

TÜRKİYE'DEKİ EN KALİTELİ KANVAS BASKILAR

Kanvas Baskılarımız, piyasadaki en yüksek kaliteye sahip materyaller ile hazırlanmaktadır. Kaliteden asla ödün vermemekteyiz

100% Hayat Boyu Aşk Garantili Kanvas Baskılar

MEMNUNİYET YETMEZ! 100% AŞK GARANTİSİ

Ya aşık olacaksınız ya da aşık olmanızı sağlayacağız. Memnuniyet bizim için yeterli değil. 100% Aşk Garantili kanvas baskılar gözlerinizi yerinden oynatacak.

Kusursuz Fotoğraf Kalitesi

KUSURSUZ FOTOĞRAF

Uyguladığımız prosesler, her seferinde her kanvas tablo ölçüsü için mükemmel sonuçlar almanızı sağlar.

100% El Yapımı Kanvas Baskı Tablolar

EL YAPIMI

Kanvas Baskılarımız, ahşap kasnaklarımız ve çerçevelerimiz gerçek insanlar tarafından tamamen el yapımı olarak hazırlanmaktadır.

Ücretsiz Baskı Öncesi Prova

ÜCRETSİZ BASKI ÖNCESİ PROVA

Aşkın gözü kör olabilir ama siz yine de baskı öncesi ücretsiz prova emailiniz size gönderilmesini isteyiniz. Ayrıca ücretsiz!

Mobil Dostu Kanvas Baskılar

MOBİL DOSTU

Mobil fotoğrafçılıkla takıntılı olduğumuzdan, Iphone ve diğer mobil telefonlarınızdan çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı mükemmelleştirmek için özel teknikler geliştirdik!

Doğa dostu kanvas baskı tablolar

DOĞA DOSTU

Mürekkepten kanvas bezine, ahşap kasnaktan paketlemede kullandığımız geri dönüşümlü karton kutusuna kadar bütün malzemelerimiz doğa dostudur. Yazıcılarımız ise ENERGY STAR(TM) sınıfındandır!

Tasarım Kanvas Baskılar

TASARIM

Grafik konusunda yetenekli grafikerlerimizden bire bir destek alarak kanvas baskılarınızı mükemmele yaklaştırabilirsiniz.

 

100% Aşk Garantili

100% AŞK GARANTİLİ

YA GERÇEKTEN KANVAS BASKINIZA AŞIK OLACAKSINIZ YA DA OLANA KADAR ÇALIŞACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUZ

Kanvas Tablonu Yaratmaya Başla

Risksiz. 100% Garantili.

 

SİZİ GERÇEKTEN BEĞENİYORUZ! SİZ DE BİZİ GERİ BEĞENİN!

Instagram Kanvas Dükkanı