YURTİÇİ KARGO GÜVENCESİ İLE ADRESİNİZE ÜCRETSİZ TESLİM!

Müşteri Destek Hattı

MÜŞTERİ ODAKLIYIZ (HATTA SAPLANTILIYIZ)

Müşterilerimizi seviyoruz. Hayır demiş olmak için değil, gerçekten, seviyoruz. Sizi tatmin etmek bizim için yeterli değil, müşteri-odaklı hizmetimizin amacı, gücümüz dahilinde sizi sadece tatmin etmek değil, kanvas baskı tablonuza veya çerçeveli kanvas baskı tablonuza aşık olmanızı sağlamak.

BUNU NASIL MI YAPIYORUZ?

Müşteri Destek Hattı

DESTEK HATTI

Bu günlerde telefondan gerçek bir insana ulaşmak çok zor... Ama bizim için geçerli değil. +90 216 3601278 numaralı telefondan bize haftaiçi 10:00 - 17:00 saatleri arası, haftasonu (Cumartesi) 10:00-17:00 arası ulaşabilirsiniz. Pazar günü mü? Dinlenip, sosyalleşelim biraz değil mi? :)

100% Hayat Boyu Aşk Garantili Kanvas Baskılar

MEMNUNİYET YETMEZ! 100% AŞK GARANTİSİ

Ya aşık olacaksınız ya da aşık olmanızı sağlayacağız. Memnuniyet bizim için yeterli değil. 100% Aşk Garantili kanvas baskılar gözlerinizi yerinden oynatacak.

Facebook @kanvasdukkani

FACEBOOK AŞKI

Facebook'tan da bize hızlıca ulaşabilirsiniz. @KanvasDukkani hesabımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Lütfen bizi takip etmeyi unutmayın!

Email desteği

EMAIL DESTEĞİ

Email adresimizden 7 gün 24 saat bize her konuda sipariş, soru, görüş, öneri, şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz. Hızlıca size dönüş yapacağımızdan şüpheniz olmasın!


Kanvas Tablonu Yaratmaya Başla

Risksiz. 100% Garantili.

 

SİZİ GERÇEKTEN BEĞENİYORUZ! SİZ DE BİZİ GERİ BEĞENİN!

Instagram Kanvas Dükkanı