İade Süreci ve Koşulları

Size ulaşan üründe hasar veya hata olması durumunda KanvasDukkani.com sizden paketin ve ürünün dijital görselini içeren problemle ilgili detaylı açıklama epostası talep edebilir. Hatalı ürünlerde 5 iş günü içerisinde tespit yapılıp size geri dönüş sağlanır. Talebiniz doğrultusunda ürün değişimi, ücret iadesi veya mağaza kredisi olarak tarafınıza telafisi yapılır. Ücret iadeleri, kredi kartı ile oluşturulan siparişler için aynı kredi kartının hesabına, banka havalesi ile oluşturulan siparişler için tarafınızdan bildirilecek IBAN bilgileri doğrultusunda yapılacaktır. İade veya değişim talepleri sipariş teslimatından itibaren 14 iş günü içerisinde yapılabilir. İade talebinde bulunmak için bize ulaşın.

Eğer hazırlık yada kargo aşamasına gelmeden cayma hakkını kullanarak iptal etmek istediğiniz siparişleriniz olursa mail adresinden ya da +90 216 360 12 78 no’lu telefondan müşteri hizmetlerine ulaşarak siparişinizin iptalini isteyiniz.

Ürünlerimiz, imaj galerimizden yada sizin yüklemiş olduğunuz imajlardan faydalanarak tamamen size özel hazırlandığı için, üretimde veya kargoda oluşabilecek olumsuzluklar ve hatalar haricinde iade kabul edilmemektedir. KanvasDukkani.com kişiye özel ürün üreten bir firma olduğundan; ürün, tamamen size özel hazırlandığı için, üretimde veya kargoda oluşabilecek olumsuzluklar haricinde iade kabul edilmemektedir.

Kargo ücretini kim karşılar?
İadesi yapılacak ürünün hasarlı veya hatalı olması durumunda Kanvas Dükkanı ürünü adresinizden ücretsiz olarak teslim aldıracaktır.

Bunun dışındaki tüm durumlarda ürünün kargolanması ve değişim sonrası tekrar kargolanması işleminden alıcı sorumludur.

KanvasDukkani.com hiçbir zaman bilgisi dışında karşı ödemeli olarak gönderilen paketleri teslim almaz.


İade yapılacak adres:
Verti Reklam/Dam Art/Kanvas Dükkanı – Emine Ocan Adresi: Bostancı Mah. Çağdaş Sk. Yaşar Apt. No:8/A Kadıköy İstanbul Telefon: +90 216 360 12 78 .