Geniş Format Kanvas Baskılar

Gerçekten geniş format baskılar yapabiliyoruz.

Büyük ebatta bir baskıya mı ihtiyacınız var?
Birazcık geniş bir alana ihtiyaç duyan geniş format fotoğraf baskıları konusunda uzmanlaştık.


Kurumsal ofisler işyerleri için kanvas baskı çözümleri

Geniş Ev Dekorasyonu

Dublex loftunuzun duvarlarını doldurmakta güçük mü çekiyorsunuz? Ekstra alan isteyen geniş format fotoğraf kanvas baskıları konusunda uzmanlaştığımızı bilmenizi isteriz. 140 cm x 290cm ebata varan geniş format kanvas baskı imkanlarımız ile duvarlarınızı canlandırın!

Destansı Ofis Sanatı

Kurumsal ve ofis uygulamalarımız sayesinde logo, motivasyonel sözler, firma değerleri, takım fotoğrafları gibi görsel ilgi çekecek artworkler ile ofisinize bambaşka bir hava katabilirsiniz!

Geniş Format Baskı Seçenekleri Geniş Format Baskı Tablolar

Geniş Çerçeveli Baskılar

Doldurmak istediğiniz spesifik bir alanınız mı var? Dert değil! Tonlarca kişiye özel ve standart geniş format baskı seçeneklerimiz var. İstediğiniz ebatta ve şekilde size çerçeveli kanvas baskı tedarik edebiliriz.

Panoramik Fotoğraf Baskılar

Odanızı parlatacak göz kamaştırıcı panramik bir fotoğraf baskısına mı ihtiyacınız var? Panoramik Fotoğraf Kanvas Baskılarımız, şehir manzaraları ve doğa manzaraları için mükemmel bir çözüm seçeneğidir. Standart veya istediğiniz kişiye özel bir ebat seçerek hayalinizdeki baskıyı sizin için üretebiliriz. Sınırınız sadece hayal gücünüz!


Geniş Format Fotoğraf Kanvas Baskılar yüksek çözünürlüklü fotoğraflarla en mükemmel sonucu vermekte olup, kurumsal uygulamalar veya sadece iki katlı bir loftun duvarını doldurmak için ideal bir seçimdir.

Geniş Format Baskılarımız hakkındda daha çok bilgi mi istiyorsunuz? Ebatlar, seçenekler ve fiyatlar için lütfen bizimle iletişim kurun.

Kanvas Tablonu Yaratmaya Başla

Risksiz. 100% Garantili.

 

SİZİ GERÇEKTEN BEĞENİYORUZ! SİZ DE BİZİ GERİ BEĞENİN!

Instagram Kanvas Dükkanı