KanvasDükkanı.com | Dam Art Custom Framing and Fine Art Prints

1995 yılında İstanbul ve Türkiye’de sanatın merkezi ve kalbi sayılabilecek Teşvikiye semtinde faaliyet hayatına sanatsal çerçeve uygulamaları yaparak başlayan Dam Art, kısa süre içerisinde ressamların, sanat galerilerinin, kurumsal firmaların ve diğer müşterilerimizin sanatsal çerçeve ve fine art konusunda aradığı bir isim olmayı başarmıştır.

2007 yılında Avrupa yakasından Kadıköy, Anadolu yakasına taşıdğımız showroom ve atölyemiz, 7 sene kadar Sahrayıcedit (Erenköy-Kozyatağı) bölgesinde hizmet verdikten sonra 2013 yılının Kasım ayında Bostancı’daki yerine taşınmıştır.

2010 yılından bu yana ise reprodüksiyon veya giclee baskı olarak da tabir edilen kanvas tablo baskıları konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Fenerium mağazaları da dahil olmak üzere irili ufaklı bir çok firma, kurum, otel ve fotoğraf meraklıları için kanvas tablolar üreten Dam Art daha önce Artcanvasprint.com adı altında kanvas tablo satışı yapmıştır. Çok farklı sanatsal çerçeve uygulamalarının yanında yaklaşık 2 yıldan bu yana Fine Art Print / Arşivsel kalite baskıları da ekleyerek ürün yelpazesini genişletmiştir.

Kanvasdukkani.com daha çok kişiye özel kanvas tablo baskılar yapmayı hedeflemektedir.