YURTİÇİ KARGO GÜVENCESİ İLE ADRESİNİZE ÜCRETSİZ GÖNDERİM!

tablo RSS

canvas, duvar, fotoğraf, instagram, kanvas, magnet, masa, tablo -

Fotoğraf sergilemek için yeni fikirler mi arıyorsunuz? Çekin, bastırın ve Instagram fotoğraflarınızla harikalar yaratın!

Favori sosyal ağınızı hayata geçirip, Instagram fotoğraflarını kullanarak ve evinizi dekore edebilirsiniz. İster duvarınıza bir sanat eseri koymak için ilham arayın ya da kendin yap (DIY-Do It Yourself) projeniz için fikir arayın, işte size enstantanelerinizi hayata geçirecek 5 fikir.

Daha fazlasını oku

baskı, canvas, çerçeve, çizim, çocuk, fotoğraf, kanvas, okul, proje, resim, tablo -

Buzdolabınızın kapağı çocuğunuzun başyapıtlarıyla mı dolup taşıyor?

Çocuklarınız her gün okula gidiyor ve eve yepyeni bir sanat eseriyle dönüyor. Binbir zorlukla yapılmış bu eşsiz projeler daha belirgin bir şekilde sergilenmeyi hakediyorlar. Buzdolabının kapağında bir köşeye atılmış gibi yapmak yerine, ömür boyu saklayabilseydiniz nasıl olurdu?

Çocuğunuzun yaratıcılığını sergilemenin ve mutfağınızın dağınıklığını gidermenin 5 parlak yolunu aşağıda bulabilirsiniz. 

Daha fazlasını oku

baskı, canvas, dünya, fotoğraf, kanvas, landmark, nokta, photo, photograph, print, tablo -

Seyahat ederken, tek bir anahtar kural olduğunu düşünmeyi seviyoruz: yüzlerce fotoğraf çek, böylece insanlar orada olduğunu bilsin.

Dünyada milyonlarca insan, keşfettikleri yerlerin milyonlarca fotoğrafını paylaşıyor. Seçilecek bir çok yer olmasına rağmen, aralarından, sizin de bir sonraki yer olarak gidip görmeyi arzu edeceğinizi düşündüğümüz 10 noktayı seçmeye çalıştık! (Eiffel Kulesini ve Empire State Building'i bu listeye dahil etmedik :)

Daha fazlasını oku

baskı, canvas, evcil, fotoğraf, hayvan, kamera, kanvas, kedi, kopek, makro, pet, print, tablo -

Kameranızla unutulmaz anlarınızı fotoğraflamaya bayılıyorsunuz. Aile fotoğrafları, spor müsabakaları ve özel toplantıları fotoğraflamada oldukça iyi oldunuz. Yine de, ailenizin parçası olan bir bireyi(-leri) fotoğraflarınızda eksik kalmaya başladı. Evcil hayvanlarınız!

Evcil hayvanlarınıza çılgınca tapıyorsunuz ve en harika anlarını yakalamaya çalışıyorsunuz ancak fotoğraflarda hakettikleri gibi çıkmıyorlar. Evcil hayvan fotoğrafçılığı biraz hassas bir konudur, ancak size tüylü dostlarınızın en harika karelerini çekebilmeniz için bir kaç ipucumuz var:

Daha fazlasını oku

android, aplikasyon, app, art, artistic, artistik, baskı, canvas, desen, efekt, filtre, foto, fotoğraf, google, ios, iphone, kanvas, Levitan, oilpainting, ozçekim, Picasso, play, print, prisma, sanat, sanatsal, şekil, selfie, store, tablo, uygulama, Van Gogh, yağlıboya -

Prisma uygulama örnek fotoğrafları

Android kullanıcılarına iyi haber. Prisma, IOS kullanıcıları arasında son zamanlarda en çok konuşulan artistik fotoğraf düzenleme uygulaması, şimdi Android tabanlı olarak telefonlar için piyasaya sürüldü!

Daha fazlasını oku