YURTİÇİ KARGO GÜVENCESİ İLE ADRESİNİZE ÜCRETSİZ TESLİM!

print RSS

baskı, canvas, dünya, fotoğraf, kanvas, landmark, nokta, photo, photograph, print, tablo -

Seyahat ederken, tek bir anahtar kural olduğunu düşünmeyi seviyoruz: yüzlerce fotoğraf çek, böylece insanlar orada olduğunu bilsin.

Dünyada milyonlarca insan, keşfettikleri yerlerin milyonlarca fotoğrafını paylaşıyor. Seçilecek bir çok yer olmasına rağmen, aralarından, sizin de bir sonraki yer olarak gidip görmeyi arzu edeceğinizi düşündüğümüz 10 noktayı seçmeye çalıştık! (Eiffel Kulesini ve Empire State Building'i bu listeye dahil etmedik :)

Daha fazlasını oku

campus, canvas, çerçeve, college, dekorasyon, dormitory, duvar, fotoğraf, kamera, kampüs, kanvas, kolej, oda, okul, print, üni, üniversite, yurt -

Yurt Odanızda Eviniz Gibi Hissetmenin Yolları

Takvim yaprakları Eylül'e döndüğünde, okulu düşünmenin vakti gelip çatmıştır. Evet program çizelgeniz hazır, ancak nerede yaşayacağınıza karar verdiniz mi? Yaşadığınız aynı şehirde bir okula gitmiyorsanız eğer, okul kampüsünde veya bir yurtta kalacaksınız büyük ihtimalle demektir. Üniversite yurtları, monoton sıkıcı alanlar olmak zorunda değildirler. Kalacağınız yurt odasını dekore edebilir, ve eviniz gibi hissetmenize yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazlasını oku

baskı, canvas, evcil, fotoğraf, hayvan, kamera, kanvas, kedi, kopek, makro, pet, print, tablo -

Kameranızla unutulmaz anlarınızı fotoğraflamaya bayılıyorsunuz. Aile fotoğrafları, spor müsabakaları ve özel toplantıları fotoğraflamada oldukça iyi oldunuz. Yine de, ailenizin parçası olan bir bireyi(-leri) fotoğraflarınızda eksik kalmaya başladı. Evcil hayvanlarınız!

Evcil hayvanlarınıza çılgınca tapıyorsunuz ve en harika anlarını yakalamaya çalışıyorsunuz ancak fotoğraflarda hakettikleri gibi çıkmıyorlar. Evcil hayvan fotoğrafçılığı biraz hassas bir konudur, ancak size tüylü dostlarınızın en harika karelerini çekebilmeniz için bir kaç ipucumuz var:

Daha fazlasını oku

android, aplikasyon, app, art, artistic, artistik, baskı, canvas, desen, efekt, filtre, foto, fotoğraf, google, ios, iphone, kanvas, Levitan, oilpainting, ozçekim, Picasso, play, print, prisma, sanat, sanatsal, şekil, selfie, store, tablo, uygulama, Van Gogh, yağlıboya -

Prisma uygulama örnek fotoğrafları

Android kullanıcılarına iyi haber. Prisma, IOS kullanıcıları arasında son zamanlarda en çok konuşulan artistik fotoğraf düzenleme uygulaması, şimdi Android tabanlı olarak telefonlar için piyasaya sürüldü!

Daha fazlasını oku