kanvas RSS

canvas, duvar, fotoğraf, instagram, kanvas, magnet, masa, tablo -

Fotoğraf sergilemek için yeni fikirler mi arıyorsunuz? Çekin, bastırın ve Instagram fotoğraflarınızla harikalar yaratın!

Favori sosyal ağınızı hayata geçirip, Instagram fotoğraflarını kullanarak ve evinizi dekore edebilirsiniz. İster duvarınıza bir sanat eseri koymak için ilham arayın ya da kendin yap (DIY-Do It Yourself) projeniz için fikir arayın, işte size enstantanelerinizi hayata geçirecek 5 fikir.

Daha fazlasını oku

baskı, canvas, çerçeve, çizim, çocuk, fotoğraf, kanvas, okul, proje, resim, tablo -

Buzdolabınızın kapağı çocuğunuzun başyapıtlarıyla mı dolup taşıyor?

Çocuklarınız her gün okula gidiyor ve eve yepyeni bir sanat eseriyle dönüyor. Binbir zorlukla yapılmış bu eşsiz projeler daha belirgin bir şekilde sergilenmeyi hakediyorlar. Buzdolabının kapağında bir köşeye atılmış gibi yapmak yerine, ömür boyu saklayabilseydiniz nasıl olurdu?

Çocuğunuzun yaratıcılığını sergilemenin ve mutfağınızın dağınıklığını gidermenin 5 parlak yolunu aşağıda bulabilirsiniz. 

Daha fazlasını oku

canvas, cep, düzenleme, edit, foto, fotoğraf, IOS, Iphone, kanvas, phone, photo, photography, telefon -

Telefonumuz ile Nasıl Daha İyi Fotoğraflar Çekebiliriz

Telefonunuzun kamerasından maksimum verimi alın. Adım adım rehberimiz sayesinde ortalama bir fotoğrafı, nasıl baskıya değer bir fotoğraf haline getirebileceğinizi öğreneceksiniz.

Daha fazlasını oku

baskı, canvas, dünya, fotoğraf, kanvas, landmark, nokta, photo, photograph, print, tablo -

Seyahat ederken, tek bir anahtar kural olduğunu düşünmeyi seviyoruz: yüzlerce fotoğraf çek, böylece insanlar orada olduğunu bilsin.

Dünyada milyonlarca insan, keşfettikleri yerlerin milyonlarca fotoğrafını paylaşıyor. Seçilecek bir çok yer olmasına rağmen, aralarından, sizin de bir sonraki yer olarak gidip görmeyi arzu edeceğinizi düşündüğümüz 10 noktayı seçmeye çalıştık! (Eiffel Kulesini ve Empire State Building'i bu listeye dahil etmedik :)

Daha fazlasını oku

campus, canvas, çerçeve, college, dekorasyon, dormitory, duvar, fotoğraf, kamera, kampüs, kanvas, kolej, oda, okul, print, üni, üniversite, yurt -

Yurt Odanızda Eviniz Gibi Hissetmenin Yolları

Takvim yaprakları Eylül'e döndüğünde, okulu düşünmenin vakti gelip çatmıştır. Evet program çizelgeniz hazır, ancak nerede yaşayacağınıza karar verdiniz mi? Yaşadığınız aynı şehirde bir okula gitmiyorsanız eğer, okul kampüsünde veya bir yurtta kalacaksınız büyük ihtimalle demektir. Üniversite yurtları, monoton sıkıcı alanlar olmak zorunda değildirler. Kalacağınız yurt odasını dekore edebilir, ve eviniz gibi hissetmenize yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazlasını oku