YURTİÇİ KARGO GÜVENCESİ İLE ADRESİNİZE ÜCRETSİZ GÖNDERİM!

kamera RSS

campus, canvas, çerçeve, college, dekorasyon, dormitory, duvar, fotoğraf, kamera, kampüs, kanvas, kolej, oda, okul, print, üni, üniversite, yurt -

Yurt Odanızda Eviniz Gibi Hissetmenin Yolları

Takvim yaprakları Eylül'e döndüğünde, okulu düşünmenin vakti gelip çatmıştır. Evet program çizelgeniz hazır, ancak nerede yaşayacağınıza karar verdiniz mi? Yaşadığınız aynı şehirde bir okula gitmiyorsanız eğer, okul kampüsünde veya bir yurtta kalacaksınız büyük ihtimalle demektir. Üniversite yurtları, monoton sıkıcı alanlar olmak zorunda değildirler. Kalacağınız yurt odasını dekore edebilir, ve eviniz gibi hissetmenize yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazlasını oku

baskı, canvas, evcil, fotoğraf, hayvan, kamera, kanvas, kedi, kopek, makro, pet, print, tablo -

Kameranızla unutulmaz anlarınızı fotoğraflamaya bayılıyorsunuz. Aile fotoğrafları, spor müsabakaları ve özel toplantıları fotoğraflamada oldukça iyi oldunuz. Yine de, ailenizin parçası olan bir bireyi(-leri) fotoğraflarınızda eksik kalmaya başladı. Evcil hayvanlarınız!

Evcil hayvanlarınıza çılgınca tapıyorsunuz ve en harika anlarını yakalamaya çalışıyorsunuz ancak fotoğraflarda hakettikleri gibi çıkmıyorlar. Evcil hayvan fotoğrafçılığı biraz hassas bir konudur, ancak size tüylü dostlarınızın en harika karelerini çekebilmeniz için bir kaç ipucumuz var:

Daha fazlasını oku

action, aksiyon, baskı, cam, dağ, dive, diving, ekstrem, extreme, fotoğraf, fotoğrafçı, go, gopro, kamera, kanvas, lunapark, macera, maceraperest, pro, scuba, sports, surf, trekking -

Macerasever, tutkulu fotoğrafçıların en iyi arkadaşı, bu küçük havalı alet, GoPro 'yu duymamanıza imkan yok. Ekstrem spor ve aktiviteler yaparken, en efsane anları ve fotoğrafları yakalamalarına izin veren bir kamera.

Daha fazlasını oku