android, aplikasyon, app, art, artistic, artistik, baskı, canvas, desen, efekt, filtre, foto, fotoğraf, google, ios, iphone, kanvas, Levitan, oilpainting, ozçekim, Picasso, play, print, prisma, sanat, sanatsal, şekil, selfie, store, tablo, uygulama, Van Gogh, yağlıboya -

Prisma Uygulaması Şimdi de Android'te!

Prisma uygulama örnek fotoğrafları

Android kullanıcılarına iyi haber. Prisma, IOS kullanıcıları arasında son zamanlarda en çok konuşulan artistik fotoğraf düzenleme uygulaması, şimdi Android tabanlı olarak telefonlar için piyasaya sürüldü! Google Play Store'dan direkt olarak indirebilirsiniz.

Prisma'nın ne olduğu hakkında bilgi sahibi olmayanlara anlatmak gerekirse; Prisma, fotoğraflarınızı ünlü ressamların stillerini kullanarak birer sanat eserine çevirme uygulaması. Bu ressamlar arasında Van Gogh, Picasso, Levitan olduğu gibi ünlü desenler ve şekiller de mevcut.

Prisma, tabiki de fotoğrafları yağlıboya görünümü vermenize yarayan ilk aplikasyon değil. Ama yapımcılarına göre, AI teknolojisi ve doğal sistematikler kullanarak sanki gerçek insan elinden çıkmışçasına yağlıboya tablo gibi görünmesini sağlayan bir uygulama.

Aşağıda uygulamadan bazı örnekleri bulabilirsiniz:

 

Prisma uygulama örnek fotoğrafları

Prisma uygulama örnek fotoğraflarıPrisma uygulama örnek fotoğraflarıPrisma uygulama örnek fotoğraflarıPrisma uygulama örnek fotoğraflarıPrisma uygulama örnek fotoğraflarıPrisma uygulama örnek fotoğraflarıPrisma uygulama örnek fotoğraflarıPrisma uygulama örnek fotoğraflarıPrisma uygulama örnek fotoğraflarıPrisma uygulama örnek fotoğrafları

 

Android Uygulaması tıpkı IOS uygulaması gibi, aynı özellikleri içermekte: 30'dan fazla filtre, göz alıcı efektler ve hızlı paylaşım. Hatta keşfedeceğiniz daha da fazla harika yeni filtreler mevcut!

Şimdi hemen gidin ve uygulamayı bir an önce indirin, inanılmaz fotoğraf filtreleri deneyimini yaşayın!

Harika sanatsal çalışmalar yarattığınızı düşünüyorsanız, kanvas üzerine bastırabilirsiniz.

Harika yorumlarınızı da aşağıda görmek isteriz!


0 yorum

Yorum bırakın

Yorumlarınız yayınlanmadan önce onaya sunulmaktadır.