canvas, duvar, fotoğraf, instagram, kanvas, magnet, masa, tablo -

Instagram Fotoğrafları Evinizde Nasıl Sergilenir?

Instagram Fotoğraf Kanvas Baskı Tablo

Fotoğraf sergilemek için yeni fikirler mi arıyorsunuz? Çekin, bastırın ve Instagram fotoğraflarınızla harikalar yaratın!

Favori sosyal ağınızı hayata geçirip, Instagram fotoğraflarını kullanarak evinizi dekore edebilirsiniz. İster duvarınıza bir sanat eseri koymak için ilham arayın ya da kendin yap (DIY-Do It Yourself) projeniz için fikir arayın, işte size enstantanelerinizi hayata geçirecek 5 fikir.

Instagram Fotoğraflarınızdan Bir Kolaj Yaratın

Gerçek hayatta Instagram fotoğraflarınızı göstermek istiyorsunuz, ancak sayısız harika seçeneğiniz arasında bocalıyorsunuz? Kanvas Dükkanı Mozaik veya Kolaj Kanvas Fotoğraf Baskı seçeneklerinden birini seçerek,  kişisel anılarınız ile duvarlarınızı canlandırabilirsiniz. 3 ile 100 arası favori fotoğraflarınızdan oluşan bir kolaj veya mozaik kanvas tablo yaratabilirsiniz. Şablonu seçmek size kalmış.

Instagram Fotoğraflarınızdan Magnet Puzzle Yaratın

Çocuklarınız ile harika vakit geçirerek oynayabileceğiniz eğlenceli puzzle'lar yaratın. Tek bir Instagram fotoğrafınızı kareler halinde eşit parçalara bölüp bastırarak, buzdolabınızın kapağı üzerinde çocuğunuz için interaktif bir bulmaca yaratabilirsiniz. 

Sadece tek bir fotoğraftan değil, Instagram feed'inizdeki fotoğrafları tek tek bastırarak da interaktif hale getirebileceğinizi unutmayın!

Instagram Temalı Süsler Tasarlayın

Yılbaşı tatili, hemen köşede belirdi! Yeni yılı instagram baskılarınızdan oluşan el yapımı kendin yap (DIY-Do It Yourself) süsler ile kutlayabilirsiniz. Bunun için tepesi açılabilir bir cam veya akrilik küreye (kutu da işinizi görür), içine koyacağınız süsler, kurdela ve tercih edeceğiniz bir fotoğrafa ihtiyacınız var.

Fotoğrafınızı basitçe kenarlarından kırparak küçültün, ve kıvırarak basitçe küre veya kutunuzun içine sokun. İçine süs eşyaları veya bitkiler koyarak biraz ağırlık kazanmasını sağlayarak fotoğrafınızın dikkat çekmesini sağlayın. Daha sonra da bir kurdela yardımıyla son dokunuşu yapın.

Instagram Fotoğraflarınızı Birer Sanat Eserine Dönüştürün 

Evinizi sizin tarafınızdan! yaratılmış yüksek kaliteli artwork'ler ile dekore edin! Bu gururu Kanvas Dükkanı aracılığı ile bastıracağınız Instagram Fotoğrafları ile yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece hangi fotoğrafı(ları) bastıracağınıza seçmeye karar vermek. Tek bir fotoğrafı 3, 6 veya 9 parçaya bölerek de etkileyici bir sanat eseri yaratmayı deneyebilirsiniz.

Karegram kanvas fotoğraf baskı seçeneğimiz ile fotoğrafınızı direkt olarak upload edebilirsiniz. Fotoğrafınızı kesmeyle, veya tonlarca düzenleme yapmak için uğraşmanıza gerek yok. Bunları sizin için biz hallediyoruz ve baskı öncesi size ücretsiz olarak dijital provanızı email ile göndererek onayınızı alıyoruz. Böylece siz de neyi bastıracağınızdan tam olarak emin olmuş oluyorsunuz!

Instagram Fotoğraflarınızı Masaüstünüzde Sergileyin

 Masaüstünüz kişisel bir dokunuş ile bambaşka bir hale bürünsün. Bu yaratıcı fotoğraf display fikri sayesinde her oda renklerin dokunuşu ile canlanacaktır. Siyah ve Beyaz fotoğraflar ile de hayata geçirebilirsiniz, tabi sizin tercihiniz ve stiliniz buysa...

Ofis masanızı modern bir masaüstü tablası olan masaya terfi edip, instagram fotoğraflarınızı, masanızın üzerine koyacağınız cam altında sergileyebilirsiniz. Hatta bunu girişteki bir sehpanın, veya bir kahve masasının üzerinde de uygulayabilirsiniz.

Haydi...! Yeni şeyler, yeni dekorasyonlar, yeni dokunuşlar insana enerji katar! Harekete geç!

 

  


0 yorum

Yorum bırakın

Yorumlarınız yayınlanmadan önce onaya sunulmaktadır.