baskı, canvas, çerçeve, çizim, çocuk, fotoğraf, kanvas, okul, proje, resim, tablo -

Çocuğunuzun Sanatını Sergilemenin 5 Parlak Yolu

Buzdolabınızın kapağı çocuğunuzun başyapıtlarıyla mı dolup taşıyor?

Çocuklarınız her gün okula gidiyor ve eve yepyeni bir sanat eseriyle dönüyor. Binbir zorlukla yapılmış bu eşsiz projeler daha belirgin bir şekilde sergilenmeyi hakediyorlar. Buzdolabının kapağında bir köşeye atılmış gibi yapmak yerine, ömür boyu saklayabilseydiniz nasıl olurdu?

Çocuğunuzun yaratıcılığını sergilemenin ve mutfağınızın dağınıklığını gidermenin 5 parlak yolunu aşağıda bulabilirsiniz. 

Çocuğunuzun Sanat Eserini Çerçevelettirin

Dağınıklığı gidermenin en basit çözümü çocuğunuzun sanatını çerçevelettirmektir. Ancak bunu yaparken en iyi parçaları seçmeye özen gösterin. Size de harika gelen bir sanat eserini - bu bir soyut tablo olabilir, el baskısı boyama olabilir, veya üzerinde bitirmek için saatler harcadıkları aile portresi olabilir - çerçeveletebilirsiniz.

Hatta çocuğunuzu da bu prosese dahil ederek, yarattığı tabloyu kişiselleştirip kendi paspartu ve çerçevesini seçmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede önemli bir şey yarattıklarını hissedecekler, ve bunun sergilenmesinden büyük gurur duyacaklardır.

Çerçeve konularında yardım ve hizmet almak için size Dam Art | Custom Framing & Fine Art Printing yardımcı olacaktır.

Buzdolabı Magnetleri Yapın

Buzdolabınız hala çocuğunuzun sanat eserlerini sergilemesine ev sahipliği yapmaya devam edebilir, ancak bu demek değildir ki karmakarışık bir durum yaratsın. Çocuğunuzun olağanüstü sanat projelerini birer fotoğraf magnetlere dönüştürerek, buzdolabının üzerinde saklamasına izin verebilirsiniz. Böylece kağıtların yırtılmasından, lekelere vb. durumlara karşı önlem almış olursunuz ve magnetleriniz ömür boyu dayanıklı kalır. 

Çocuğunuzun Sanat Eserine Makyaj Yapın

Sizden başka çocuğunuzun çizmiş olduğu buzlu yalama şekeri resmini kim takdir edebilir? Tabiki aileniz. Onlara aşk garantili kişisel bir hediye vermeye ne dersiniz? Bu çok özel çizim tabloyu yüksek kaliteli bir kanvas baskıya dönüştürerek hediye yaratabilirsiniz.

Böylece çocuklarınız ananelerine, babanelerine, teyzelerine ve amcalarına hediye edebilirler. Böyle duygu yüklü bir hediye aldıkları için çok sevineceklerine bahse varız.

Nerden başlayacağınıza emin değil misiniz? Çocuğunuzun yaptığı resmin bir fotoğrafını çekerek veya scan ederek (tarayarak) sayfamıza upload edin (yükleyin). Tasarımcılarımız sizinle birlikte iletişime geçerek, yüklemiş olduğunuz çocuğunuzun çalışmasını galeri kalitesinde baskıya değer bir fotoğraf haline getirecektir. Ailedeki herhangi birine vermek için mükemmel bir hediye! Bingo!

Karalama (Eskiz) Defteri Yapın

Yığınlar dolusu çizimi ve resimi bir karalama defterinde bir araya toplayabilirsiniz. İşte size bir kaç yaratıcı seçenek için ipucu:

- Renkli bir dosya föyü satın alarak, çocuğunuzun çizimlerini şeffaf dosya föylerininin içinde biriktirebilirsiniz.

- Güzel bir karalama defterine yatırım yaparak, resimleri bu defterin sayfalarına tutkal ile yapıştırabilirsiniz.

- Gururlu çocuğunuzun yaptığı resimleri tutarkenki fotoğraflarını çekip bastırarak karalama defterine yerleştirebilirsiniz.

Bu ipuçlarından hangisini seçeceğiniz sizin bu proje için ne kadar zaman ve enerji ayırmak istediğinizle alakalı olarak size bağlı.

Duvarınızda Bir Sergi Alanı Yaratın

Çocuğunuzun resimlerini boş bir duvarda sergileyerek kişisel bir galeri haline getirebilirsiniz. Önce bunun için müsait bir duvar bulmanız gerekli. Bu çocuğunuzun yatak odası olabilir, oyun odası olabilir veya oturma odanız olabilir.

Duvarı buldunuz. Şimdi bu duvara sıralar halinde çiviler asıp, karşıdan karşıya birer kalın sicim veya asma teli gereceksiniz. Daha sonra germiş olduğunuz bu tel veya sicim üzerine evdeki mandallarınızla çocuğunuzun resimlerini asabilirsiniz.

İşte size mükemmel bir duvar galerisi!

Artık hazırsanız, çocuğunuzun sanat eserini kanvas fotoğraf tablo haline getirmeye Kanvas Dükkanı 'nı ziyaret ederek başlayabilirsiniz! 

 

 


0 yorum

Yorum bırakın

Yorumlarınız yayınlanmadan önce onaya sunulmaktadır.