YURTİÇİ KARGO GÜVENCESİ İLE ADRESİNİZE ÜCRETSİZ TESLİM!

aplikasyon, apple, düzenleme, fotoğraf, instagram, ios, ipad, iphone, itunes, uygulama -

Çarpıcı Instagram Kenarları, Şekilleri ve Filtreleri Yaratmanıza Yarayan 6 Mobil Aplikasyon

Instagram Uygulaması Afterlight

Instagram, şu günlerdeki en popüler sosyal medya platformu. Fotoğrafçılık yeteneklerimizi, günlük yaşantımızdan kareler sergilediğimiz ve yaratıcı kişiliğimizi gösterdiğimiz en eğlenceli mecra. Her ne kadar tamamıyla hakkını veremesek de eşsiz düzenleme opsiyonları, yerleşimler ve filtreleriyle bir yerde sınırlı seçeneklere sahip.

Instagram hesabınıza yüklemeden önce, diğer mobil fotoğraf uygulamalarını kullanarak fotoğraflarınızı göz çarpıcı hale getirmek fikrini çok seviyoruz. Nerden başlayacağınız hakkında tavsiyeler ister misiniz? Mashable aracılığı ile sizi doğru yöne sevk edecek harika bir liste bulduk. 

En beğendiğiniz mobil veya Instagram fotoğraflarınızı bastırın! Eşsiz Instagram kanvas baskılarımızı inceleyin. 

Diptic

Diptic

DIPTIC

Instagram üzerinde paylaşacak fotoğraf kolajları arıyorsanız, Diptic uygulamasına göz atın. Bu uygulama 179 adetten fazla yerleşim (kolaj) seçeneğine sahip, ve 9 fotoğrafa kadar birleştirmenize izin veriyor. Her kolaj tamamen özelleştirilebiliyor - kenar kalınlıkları, arka plan rengi, desen vs. gibi değişiklikleri yapmanıza izin veriyor. 

Afterlight Instagram Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Afterlight Instagram Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

AFTERLIGHT

Afterlight uygulamasının sunduklarını gördükten sonra büyük hayranı olduk. Her fotoğrafa eşsiz ve vintaj dokunuşlar yapmanıza izin veriyor. 56 adet ışık filtresi, 66 desen, ve 75 kişiselleştirilebilir çerçeve ve duvar kağıdı arasından seçim yapabiliyorsunuz. İmajınızı terzi edasında kendinize uygun hale getirecek bir sürü düzenleme seçeneği de mevcut. Buraya kadar anlattıklarımızdan etkilendiyseniz hemen indirmeye başlayın.

SQUAREADY

Instagram tartışmaya açık bir şekilde kare fotoğraf kadrajını hayatımıza soktu. Ancak buna rağmen biliyoruz ki bu görüntü oranı her fotoğraf için çalışmamaktadır. Squaready bu tartışmaya yardımcı olacak bir uygulama olup, fotoğrafınızın dikdörtgen orantısını korumaya yardımcı olmaktadır. Imajlarınıza beyaz veya renkli zeminler ekleyerek, fotoğraflarınızı crop'lamadan (kesip biçmeden) Instagrama yüklemenize olanak tanımaktadır.

Squaready Instagram Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

PIC STITCH

Farklı kolaj ve yerleşim opsiyonları mı arıyorsunuz imajınız için? Pic Stitch e bir şans verin o zaman. 232 farklı yerleşim seçeneği, ve bununla veraber harika filtre ve düzenleme ayarları sunmaktadır. Gezmesi kolay, kullanıcı dostu ve hepsinden de öte - bedava.

Pic Stitch Instagram Fotoğraf Düzenleme Aplikasyonu

Pic Stitch Instagram Fotoğraf Düzenleme Aplikasyonu

WHITAGRAM

Whitagram portre ve manzara fotoğraflarınızın uygun ölçülerini korumak adına diğer harika bir seçenektir. Diğer bir fotoğraf düzenleme uygulaması Camera+ 'ya bağlantı vererek böylece imajınızı Instagram üzerinde paylaşmadan önce filtre ve etiketler uygulamanıza olanak tanır.

Whitagram Instagram Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

PICFRAME

Bir başka kolaj seçeneği, PicFrame bu listeye eklenebilecek harika bir uygulamadır. Tek yerleşimde 9 adet fotoğrafı birleştirmenize ve 73 çerçeve seçeneklerinden birini seçmenize olanak veren bu uygulama ile harika kolajlar yaratabilirsiniz. Kalpler, daireler ve altıgenlerden oluşan eşsiz şekiller ekleyebilirsiniz. Bütün seçenekler tamamen ayarlanabilir, ve hatta imajınıza harika ışık ve gölge efektleri ekleyebilirsiniz.

 

Picframe Instagram Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Kanvas Fotoğraf Baskını Yaratmaya Başla

 

 


0 yorum

Yorum bırakın

Yorumlarınız yayınlanmadan önce onaya sunulmaktadır.